Osztálynévsor 2012/13

1. Osztály

Osztályfőnök: Vadászné Vörös Etelka

1. Bakus Erik
2. Bakus Patrik
3. Dennhardt Attila
4. Élő Péter
5. Jász Gábor István
6. Kántor Koppány
7. Kis Amanda
8. Kovács Ambrus Zoltán
9. Laskovics Dorina
10. Máté Bianka
11. Strasser Kitti
12. Szabó Kornélia
13. Szigony Laura
14. Tóth Lídia
15. Vincze Dániel

 

2. Osztály

Osztályfőnök: Bekéné Gyurics Tímea

1. Alföldi Nóra
2. Ács Marcell
3. Bieder Léna
4. Böősi Milán
5. Fialka Liza
6. Hegyi Ákos
7. Hegyi Márk
8. Horváth Dorka
9. Karácsony Dániel
10. Madari Beatrix
11. Mike Csilla
12. Scheer Csaba
13. Szabó Eszter
14. Szabó Kata
15. Szabó Márk
16. Szerző Roland
17. Kiviharju Vince
18. Zsebedics Ákos
19. Gazsó Bálint

 

3. Osztály

Osztályfőnök: Varga Imréné

1. Bakus Dominik
2. Bedők Balázs
3. Benczi Evelin
4. Czafik Kincső
5. Hegyi Lilla
6. Horváth Bence
7. Horváth Edina
8. Kovacsics Gréta
9. Kozma Kitti
10. Lengyel Alex
11. Nagy Katrin
12. Nagy Luca
13. Nagy Viktória
14. Németh Pál
15. Peredi Rebeka
16. Süli Ádám
17. Tamócza Krisztián
18. Tatai Lilla
19. Vadász Máté
20. Weisz Attila
21. Bedő Dzsesszika
22. Strasser Ferenc
23. Kálmán Zsolt Márk

 

4. Osztály

Osztályfőnök: Vörösmarty Mihályné

1. Benczi Dániel Attila
2. Kiss Cecília
3. Kocman Kitti
4. Kovács Norbert
5. Laskovics Dominik
6. Máté Anna
7. Mátyus Lilla
8. Mayer Alex
9. Mike Lénárd
10. Parlag Dániel
11. Stulcz Bendegúz
12. Szabó Dorka
13. Szabó Réka
14. Tamás Lőrinc
15. Vadász Bálint
16. Winkler Zsanett
17. Zalka Martin Márk

 

5. Osztály

Osztályfőnök: Mátyus Gyuláné

1. Deli László
2. Foltányi Enikő
3. Hegyi Olivér
4. Kovács Boldizsár
5. Kovács Réka
6. Mátyus Rebeka
7. Nagy Margaréta
8. Szilágyi Dominik
9. Oláh Eszter
10. Póczik Veronika
11. Szerző Laura
12. Tóth Erik

 

6. Osztály

Osztályfőnök: Kovacsics Imréné

1. Bartalos Krisztofer
2. Bartalos Dániel
3. Bieder Szonja
4. Beke Sára
5. Böősi Alex
6. Böősi Pál
7. Czafik Kristóf
8. Józsa Henrik
9. Kiss István
10. Mátyus Boglárka
11. Németh Péter
12. Pálfi Sándor
13. Strasser Diána
14. Szigony Anna
15. Vincze Máté
16. Zsebedics Andor
17. Kristofóri András
18. Gazsó Patrik

 

7. Osztály

Osztályfőnök: Takácsné Horváth Éva

1. Bartalos Adrián
2. Bieder Ákos
3. Gondár Eszter
4. Horváth Rebeka
5. Karácsony Dávid
6. Kocman Klaudia
7. Németh Dávid
8. Strasser Nikolett
9. Tamócza László
10. Tóth Milán
11. Winkler Rebeka
12. Németh Krisztián

 

8. Osztály

Osztályfőnök: Bakonyi Jenő

1. Ampli Erika
2. Hérics Judit
3. Horváth Dominik
4. Horváth Erik
5. Horváth Petra
6. Kántor Rebeka
7. Nagy Dzsenifer
8. Nagy Kristóf
9. Náznán Rebeka
10. Oláh Gergely
11. Póczik Krisztián
12. Sáling Gergely
13. Schweiger Zsolt
14. Szűcs Evelin
15. Takács Adrián
16. Tranta Róbert
17. Vadász Réka

 

Vélemény, hozzászólás?