Osztálynévsor 2013/14

1. Osztály

Osztályfőnök: Vörösmarty Mihályné

1. Bedők Tímea
2. Gondár Kevin
3. Hérics Ramóna
4. Horváth Fanni
5. Hörcsög Kristóf
6. Kálmán Szabolcs
7. Kevesda Roland
8. Kovács Gergely
9. Kránicz Diána
10. Kránicz Dorina
11. Kristofóri Richárd
12. Liszkai Barnabás
13. Liszkai Dominik
14. Nagy Enikő
15. Németh Richárd
16. Schweiger Nóra
17. Sebestyén Krisztián
18. Strasser Kitti
19. Stulcz Gergő
20. Tallér Virág
21. Tarr Jázmin
22. Tóbiás Trisztán
23. Tonomár Adrienn
24. Winkler Henrietta Zoé

2. Osztály

Osztályfőnök: Vadászné Vörös Etelka

1. Bakus Erik
2. Bakus Patrik
3. Borza Nikoletta
4. Dennhardt Attila
5. Élő Péter
6. Jász Gábor István
7. Kántor Koppány
8. Kiss Anna
9. Kovács Ambrus Zoltán
10. Laskovics Dorina
11. Máté Bianka
12. Menyhárt Bernadett
13. Mező Levente
14. Szabó Kornélia
15. Szigony Laura
16. Tóth Lídia
17. Vincze Dániel

3. Osztály

Osztályfőnök: Bekéné Gyurics Tímea

:

1. Alföldi Nóra
2. Ács Marcell
3. Berki Richárd László
4. Bieder Léna
5. Böősi Milán
6. Fialka Liza
7. Gazsó Bálint
8. Hegyi Ákos
9. Hegyi Márk
10. Horváth Dorka
11. Karácsony Dániel
12. Kiviharju Vince
13. Madari Beatrix
14. Mike Csilla
15. Scheer Csaba
16. Szabó Eszter
17. Szabó Kata
18. Szabó Márk
19. Szerző Roland
20. Vida Arnold
21. Zsebedics Ákos

4. Osztály

Osztályfőnök:Varga Imréné

1. Bakus Dominik
2. Bedő Dzsesszika
3. Bedők Balázs
4. Benczi Evelin
5. Czafik Kincső
6. Hegyi Lilla
7. Horváth Bence
8. Horváth Edina
9. Kálmán Zsolt Márk
10. Kovacsics Gréta
11. Kozma Kitti
12. Lengyel Alex
13. Méri Tibor Benjamin
14. Méri Szilvia
15. Nagy Katrin
16. Nagy Luca
17. Nagy Viktória
18. Németh Pál
19. Peredi Rebeka
20. Strasser Ferenc
21. Süli Ádám
22. Tamócza Krisztián
23. Tatai Lilla
24. Vadász Máté
25. Weisz Attila

5. Osztály

Osztályfőnök: Bakonyi Jenő

1. Abdulrazzak Mona
2. Benczi Dániel Attila
3. Berki Viktor
4. Gódány Jozef
5. Kiss Cecília
6. Kocman Kitti
7. Kovács Norbert
8. Laskovics Dominik
9. Máté Anna
10. Mátyus Lilla
11. Mayer Alex
12. Mike Lénárd
13. Parlag Dániel
14. Stulcz Bendegúz
15. Szabó Dorka
16. Szabó Réka
17. Tamás Lőrinc
18. Vadász Bálint
19 Vida Vanessza
20. Winkler Zsanett
21. Zalka Martin Márk

6. Osztály

Osztályfőnök: Mátyus Gyuláné

1. Bartalos Dániel
2. Bartalos Krisztofer
3. Deli László
4. Foltányi Enikő
5. Hegyi Olivér
6. Kótai Vivien
7. Kovács Boldizsár
8. Kovács Réka
9. Mátyus Rebeka
10. Nagy Margaréta
11. Szilágyi Dominik
12. Oláh Eszter
13. Póczik Veronika
14. Szerző Laura
15. Tóth Erik

7. Osztály

Osztályfőnök: Kovacsics Imréné

1. Beke Sára
2. Bieder Szonja
3. Böősi Alex
4. Czafik Kristóf
5. Farkas Nóra
6. Gazsó Patrik
7. Józsa Henrik
8. Kiss István
9. Kristofóri András
10. Mátyus Boglárka
11. Méri Krisztina
12. Németh Péter
13. Pálfi Sándor
14. Strasser Diána
15. Szigony Anna
16. Vincze Máté
17. Zsebedics Andor

8. Osztály

Osztályfőnök: Takácsné Horváth Éva

1. Bartalos Adrián
2. Bieder Ákos
3. Gondár Eszter
4. Horváth Rebeka
5. Karácsony Dávid
6. Kocman Klaudia
7. Németh Dávid
8. Németh Krisztián
9. Strasser Nikolett
10. Tamócza László
11. Tóth Milán
12. Tranta Róbert
13. Winkler Rebeka

Vélemény, hozzászólás?