Osztálynévsor 2014/15

1. Osztály

Osztályfőnök: Varga Imréné

1. Alföldi Márk
2. Ács Boglárka
3. Borza Zoltán
4. Csepi Dávid
5. Csicsai Jázmin
6. Fodor Petra
7. Horváth Barna
8. Kovács Levente
9. Pormüller Csenge
10. Sebestyén Noel
11. Vida Nikol Lili

2. Osztály

Osztályfőnök: Vörösmarty Mihályné

1. Bedők Tímea
2. Gondár Kevin
3. Hérics Ramóna
4. Horváth Fanni
5. Hörcsög Kristóf
6. Kálmán Szabolcs
7. Kevesda Roland
8. Kovács Gergely
9. Kránicz Diána
10. Kránicz Dorina
11. Kristofóri Richárd
12. Liszkai Barnabás
13. Liszkai Dominik
14. Nagy Enikő
15. Németh Richárd
16. Schweiger Nóra
17. Sebestyén Krisztián
18. Strasser Kitti
19. Stulcz Gergő
20. Tallér Virág
21. Tarr Jázmin
22. Tóbiás Trisztán
23. Tonomár Adrienn
24. Winkler Henrietta Zoé

3. Osztály

Osztályfőnök: Vadászné Vörös Etelka

1. Bakus Erik
2. Bakus Patrik
3. Borza Nikoletta
4. Dennhardt Attila
5. Élő Péter
6. Jász Gábor István
7. Kántor Koppány
8. Kiss Anna
9. Kovács Ambrus Zoltán
10. Laskovics Dorina
11. Máté Bianka
12. Menyhárt Bernadett
13. Mező Levente
14. Szabó Kornélia
15. Szigony Laura
16. Tóth Dávid
17. Tóth Lídia
18. Vincze Dániel

4. Osztály

Osztályfőnök:Bekéné Gurics Tímea

1. Alföldi Nóra
2. Ács Marcell
3. Berki Richárd László
4. Bieder Léna
5. Böősi Milán
6. Fialka Liza
7. Gazsó Bálint
8. Hegyi Ákos
9. Hegyi Márk
10. Horváth Dorka
11. Karácsony Dániel
12. Kiviharju Vince
13. Madari Beatrix
14. Mike Csilla
15. Szabó Eszter
16. Szabó Kata
17. Szabó Márk
18. Szerző Roland
19. Vida Arnold
20. Zsebedics Ákos

5. Osztály

Osztályfőnök: Takácsné Horváth Éva

1. Bakus Dominik
2. Bedő Dzsesszika
3. Bedők Balázs
4. Benczi Evelin
5. Hegyi Lilla
6. Horváth Bence
7. Horváth Edina
8. Kálmán Zsolt Márk
9. Kovacsics Gréta
10. Kozma Kitti
11. Lengyel Alex
12. Menyárt Zoltán
13. Méri Tibor Benjamin
14. Méri Szilvia
15. Nagy Katrin
16. Nagy Luca
17. Nagy Viktória
18. Németh Pál
19. Peredi Rebeka
20. Strasser Ferenc
21. Süli Ádám
22. Tamócza Krisztián
23. Tatai Lilla
24. Vadász Máté
25. Weisz Attila

6. Osztály

Osztályfőnök: Bakonyi Jenő

1. Abdulrazzak Mona
2. Benczi Dániel Attila
3. Berki Viktor
4. Gódány Jozef
5. Kiss Cecília
6. Kocman Kitti
7. Kovács Norbert
8. Laskovics Dominik
9. Máté Anna
10. Mayer Alex
11. Mike Lénárd
12. Parlag Dániel
13. Stulcz Bendegúz
14. Szabó Dorka
15. Szabó Réka
16. Tamás Lőrinc
17. Vadász Bálint
18. Vida Vanessza
19. Winkler Zsanett
20. Zalka Martin Márk

7. Osztály

Osztályfőnök: Mátyus Gyuláné

1. Bartalos Dániel
2. Bartalos Krisztofer
3. Deli László
4. Foltányi Enikő
5. Hegyi Olivér
6. Kótai Vivien
7. Kovács Boldizsár
8. Nagy Margaréta
9. Szilágyi Dominik
10. Oláh Eszter
11. Szerző Laura
12. Tóth Erik

8. Osztály

Osztályfőnök: Kovacsics Imréné

1. Beke Sára
2. Bieder Szonja
3. Böősi Alex
4. Czafik Kristóf
5. Farkas Nóra
6. Gazsó Patrik
7. Józsa Henrik
8. Kiss István
9. Kristofóri András
10. Méri Krisztina
11. Németh Péter
12. Pálfi Sándor
13. Strasser Diána
14. Szigony Anna
15. Vincze Máté
16. Zsebedics Andor

Vélemény, hozzászólás?